Zabiegi wyszczuplające na brzuch dla kobiet

Zabiegi wyszczuplające na brzuch dla kobiet
5 (100%) 1 Głosów

Bardzo wiele kobiet pragnie posiadać nienaganną sylwetkę. Jest to bardzo ważne, ponieważ obecne kanony piękna nie akceptują nadmiarowych kilogramów. Z tego powodu wiele Pań aktynie uprawia różnego rodzaju sport, a także prowadzi restrykcyjne diety. Niestety często efekty nie są zadowalające. Zatem co zrobić w tym przypadku?

Doskonałym rozwiązaniem w tym przypadku jest poddanie się serii zabiegów wyszczuplających w salonie medycyny estetycznej. W ostatnim czasie tego typu miejsca zyskały ogromną popularność, ponieważ oferowane zabiegi przez salony powodują bardzo szybką utratę kilogramów, co jest ważne dla wielu kobiet.

Zabiegi na brzuch bywają bardzo różnorodne, jednak niezależnie od rodzaju zabiegu, na jaki się wybieramy, powinnyśmy się do niego odpowiednio przygotować. Przede wszystkim bardzo ważne jest pójście do sauny. Dzięki temu nasz organizm pozbędzie się różnego rodzaju toksyn, tym samym aktywne składniki, jakie zostaną dostarczone do naszego organizmu podczas zabiegu będą się lepiej wchłaniać. Nie możemy także zapominać o pójściu na masaż przed zabiegiem wyszczuplającym. Warto pamiętać, iż za pomocą dokładnego masażu możemy nieco rozbić naszą tkankę tłuszczową i tym samym przygotować ją do modelowania. Zatem jeżeli już odbyłyśmy niezbędne wizyty przed zabiegiem, na jaki zabieg wyszczuplający powinnyśmy się zdecydować?

Zobacz: Zabiegi wyczuplające na brzuch w WymodelujSylwetke Gdańsk

Możliwości mamy bardzo dużo. Praktycznie każdy gabinet medycyny estetycznej ma w swojej ofercie inny rodzaj zabiegu. Jednak także powinnyśmy pamiętać, iż istnieje pewna grupa zabiegów, które wykonamy w każdym salonie.

Bardzo popularny w ostatnim czasie stał się zabieg modelujący zieloną kawą. Podczas tego typu zabiegu na nasze ciało zostaje nałożony specjalny ekstrakt z estrem kwasu nikotynowego. W późniejszym etapie w miejsca, które są szczególnie otłuszczone nakładana jest kofeina. Następnie całe nasze ciało zostaje obłożone zieloną kawą. Warto pamiętać, iż po nałożeniu wszystkich wspomnianych specyfików, klientka przez ponad pół godziny leży w specjalnej tubie, która swoim wyglądem przypomina saunę parową. W końcowym etapie zabiegu w skórę pacjentki zostaje wsmarowana specjalna emulsja, która podtrzymuje efekt zabiegu.

Zabiegi wyszczuplające na brzuch to także popularny drenaż limfatyczny. Jest to jeden z najbardziej popularnych zabiegów, który rozsławiły popularne aktorki oraz piosenkarki. Podczas tego typu zabiegu na nasze ciało zostaje nałożona specjalna emulsja. Jednak aby wzmocnić jej działanie, nakładamy na całe ciało kombinezon, który zawiera powietrze pod ciśnieniem, aby fale masowały nasze ciało i limfa była przesuwana.

Jak wygląda Modelowanie Sylwetki w Clinica Cosmetologica w Gdańsku:

Zabiegi odchudzające na brzuch są bardzo różnorodne. Obecnie w wielu salonach medycyny estetycznej możemy spotkać różne propozycje, które pozwolą nam na szybkie pozbycie się nadmiarowych kilogramów, szczególnie z okolicy naszego brzucha, co nie jest łatwym zadaniem. Warto zatem zadbać o swoje zdrowie, a przede wszystkim o sylwetkę i udać się na wizytę do takiego gabinetu, gdzie doświadczeni specjaliści dobiorą nam odpowiedni zabieg dla naszej sylwetki.

Więcej: Cellulit na brzuchu – przeczytaj stronę na temat cellulitu.

2 odpowiedzi do artykułu “Zabiegi wyszczuplające na brzuch dla kobiet

  1. Antonina

    Pozbycie się cellulitu z brzucha i generalnie wymodelowanie tej części sylwetki zajmie dobre kilka zabiegów, więc nie ma się co nastawiać, że raz bzykną mi laserem i będzie po wszystkim. Zwłaszcza, że często dochodzą trudności z wymodelowaniem nie tylko brzucha, ale też przyległości, boczków itd.

    1. Admirał Bomba

      To są dwie różne rzeczy. Mylisz modelowanie sylwetki z zabiegami na usunięcie cellulitu. Pierwsze to najczęściej pozbycie się tłuszczu, wpływające na zmianę wyglądu ciała, a drugie to pozbycie się tłuszczu, żeby skóra i cera prezentowały się lepiej – bardziej gładko i zdrowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *